سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فــــوتـــبــال ســــالـــــم

استیلی: این برد تقدیم به هواداران پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل نفت آبادان را به هواداران تقدیم می‌کنم


حمید استیلی پس از برتری سه بر یک تیمش مقابل نفت آبادان گفت: این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم. آنها را در این مدت خیلی اذیت کردیم و امیدوارم این پیروزی هدیه کوچکی برای آنها باشد.

این مربی گفت: هواداران در این مسابقه از دقیقه یک تا 90 کنار ما بودند و این پیروزی برای آنها است. امیدوارم در ادامه بهتر شویم چرا که تیم متعلق به مردم است و من هم هر چیزی که دارم از مردم است.

وی ادامه داد: از نفت و مربی‌اش به خاطر بازی خوبی که انجام دادند تشکر می‌کنم. پیروانی همیشه تیم‌های خوب با بازیکنان خوبی به فوتبال ما تحویل داده است.

استیلی تأکید کرد: دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم. ما در این مسابقه خیلی تحت فشار بودیم البته برای اینکه به شکل واقعی خود برسیم هنوز کار داریم.

وی در مورد غیبت کریمی و گل‌های جواد کاظمیان گفت: کریمی یکی از مهره‌های تأثیرگذار است و اگر بازی می‌کرد نتیجه بهتری می‌گرفتیم اما تیمی موفق است که بر پایه کارهای تاکتیکی بازی کند و پرسپولیس در این دیدار این گونه بازی کرد. کاظمیان هم سه گل زد اما قطعا بازیکنان هم به او پاس گل دادند و مجموع تیم خوب بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به ترکیب ایده‌آل رسیده‌اید گفت: روز به روز هماهنگ‌تر می‌شویم اما هنوز در 20 دقیقه پایانی بازی‌ها مشکل داریم سعی می‌کنیم آن را حل کنیم. در این مسابقه هم دیدید که بازی با توپ ما بهتر از بازی‌های قبل بود.

استیلی در مورد عملکرد خط دفاع گفت: در این منطقه خوب بودیم اما اشتباهاتی هم داشتیم که باید با تمرین آنها را رفع کردیم. نصرتی یکی از بهترین مدافعان ایران است و با بیش از 50 بازی ملی می‌تواند در چهار پست بازی کند. نورمحمدی هم شرایط خوبی داشت و اضافه شدن شیث می‌تواند استحکام دفاع را بیشتر کند.

وی در مورد لیست تیم ملی تأکید کرد: باید به نظر کی‌روش احترام بگذاریم. معتقدم بازی کردن در پرسپولیس کمتر از تیم ملی نیست. اگر جایگاه ما در جدول بهتر شود بازیکنان بیشتری هم دعوت می‌شوند.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصاحبه قلعه‌نویی و حمایت از وی گفت: امیر بچه محله ما است حتی مردم هم او را دوست دارند. هدف‌گذاری ما برای قهرمانی است اما قلعه‌نویی هم یک جوانمرد است و همیشه از کسانی که تحت فشار هستند حمایت می‌کنند و آنهایی که زمین می‌خورند را حمایت می‌کنند. امیدوارم بتوانم روزی محبت‌هایش را جبران کنم.


فال روزانه